shutterstock_406205773.jpg

Senior Engineer

Full Stack Software Development

#engineering #full-time #remote-working #nomad

We're looking for a person or an AI proficient in Node.js across Katana MRP technology stack, the role will also include duties related to the ownership of services and key technologies. We're building a remote (from anywhere we can make it work) engineering team.

Katana MRP

Katana MRP is a cloud-based production and inventory management system for small manufacturers and craft workshops. We will own the future of vertically integrated manufacturing and e-commerce business where everything is modular and scalable

The three founders and the core team (a mix of Skype, Playtech, Microsoft and production know-how) have all participated in successful exits and IPOs, and know what things are important to focus on. The culture at Katana MRP is enjoyable and rewarding to work in, where the emphasis is on execution with real responsibility for all team members

Katana MRP raised 600K EUR based on the idea and team charter, company was founded in May 2017, went live in November 2017, paying customers since February 2018.

You play ball

 • As senior engineer, you are expected to deliver working code into live environment often, in huge amounts. Having mastered the following skills, techniques and technologies greatly helps to meet our expectations:
 1. Node.js, React, Redux, Saga, LoopBack, PostgreSQL as app technology stack
 2. Heroku PaaS
 3. Microservices Architecture Style
 4. Agile Software Development

We play ball

Join our team and improve your future prospects

 1. Earn competitive salary, compensate an early stage startup income with stock options making you a part of the brightest possible future
 2. Hone your remote team collaboration skills
 3. Take your engineering powers to the next level

Apply now

Katana MRP otsib online-turunduse assistenti

luca-bravo-207676.jpg

Nagu ametinimi reedab, siis ei eelda me, et oled juba 30 aastase kogemusega 25-aastane turundusguru. Pigem loodame, et oled õpivalmis ja tunned online-turunduse vastu keskmisest sügavamat huvi. Eelnev töökogemus on alati kasuks, kuid ei ole määrav. 

Millesse te mind mässite ehk mis on Katana MRP?

Katana MRP on väiketootja abimees, mis muudab tema elu lihtsamaks kui eales varem. See tähendab vähem peavalu igapäevaste tootmisprotsessidega ja rohkem aega oma klientide rõõmustamiseks ning brändi ehitamiseks. Kõik on pilve- ja kuutasu põhine, täitsa uue kooli värk. Eesmärk on ei rohkem ega vähem, kui olla #1 väiketootjate tarkvara planeedil Maa.  

Klientideks on kaasaegsed väiketootjad üle maailma, kes oma kaupa e-poodides müüvad. Näiteks sellised, kes meisterdavad ägedatele inimestele ilusaid nahast kotte, pruulivad maitsvat käsitöönapsu või toodavad maailma kompaktsemaid droone. Kuigi Eesti on meile armas, siis tegelikult sihime välisturgu. Just sellega ongi meil sinu nõu ja jõu abi vaja.

 

Millega Katanas tegeleda saan? 

Võid vabalt lõpetada firma juhina...aga esmajärgus ootavad järgmised väljakutsed:

 • Turundusstrateegia koostamine ja elluviimine 

 • Reklaamide koostamine ja haldamine (Facebook / Google)

 • Sotsiaalmeedia haldamine

 • Blogimine ja content marketing

 • Otsesuhtlus klientidega

Jällegi, ei eelda, et oled kõiges nimetatus maailmameister ja kõik korraga ei ole kindlasti ainult sinu õlul. Hea, kui sul on nende asjade vastu huvi ja veel parem, kui oled mõnes jõudnud ka kätt proovida. Ülesanded on jagatud Katana turundusjuhiga, kes sind omakorda kõiges nõu ja jõuga toetab.

 

Aga miks tasub just Katanaga liituda?

 • Võimalus osaleda maailmatasemel äris. Kliendid on 36st riigist ja sinu abiga plaanime seda numbrit tublisti kasvatada
 • Kogenud ja toetav tiim, kellelt on palju õppida ja kes on valmis ka sinult õppima
 • Mõistlik palk 
 • MacBook meie poolt. Ilma ju korralikku turundust ei tee ;) 
 • Igakuine spordi- ja tervisetoetus
 • Hea kontori-vibe, kuhu on alati rõõm tulla
 • Saad osa kõigest ägedast, mis kaasneb startup'is töötamisega - kiire õppimine, head kontaktid ja veel paremad peod
 • Võimalus kokkuleppel töötada osakoormusega, nt. ülikooli lõpetamise kõrvalt

 

Kandideerimine

Kui see kõik tundub olevat sinu teema, siis kirjuta meile jobs@katanamrp.com, pane pealkirjaks "Marketing" ja võtame sinuga peatselt ühendust. Saada oma CV, lisa kontaktid ja kirjuta lühidalt, miks see tööpakkumine sulle huvi pakub. Tutvu meie toote ja tegemistega siin: katanamrp.com (PS. kodulehe uuendamises oleksid ka kohe osaline).